Што се уплаќа денес? (05.12.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

За жал уплатата вчера не ни беше точен показател, но веруваме дека денес ќе ја поправиме таа грешка.

Од 19:00 во рамките на австриската Бундеслига се сретнуваат екипите на Тирол и Рапид Виена.

Домаќините во последните пет натпревари запишаа две победи и три порази, додека гостите во истиот временски период остварија три победи и два порази.

Тирол – Рапид Виена – 2 @ 1.50

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 103.339 евра. За победа на Тирол уплатени се 21.192 евра, за реми 25.540 евра, додека останатите 56.607 евра се уплатени за победа на Рапид Виена.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*