Што се уплаќа денес? (02.12.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Очекуваме дека уплатата ќе ни биде и денес одличен показател, па благодарение на тоа се надеваме дека ќе наплатиме супер квота.

Од 18:00 часот во рамките на италијанската Серија А се сретнуваат екипите на Лацио и Каљари.
Домаќините во последните пет натпревари запишаа две победи, едно реми и два порази, додека Каљари во истиот временски период запиша три победи, едно реми и еден пораз.

Лацио – Каљари – 1 @ 1.55

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 109.442 евра. За победа на Лацио уплатени се 88.120 евра, за реми 10.044 евра, додека останатите 11.278 евра се уплатени за победа на Каљари.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*