Што се уплаќа денес? (29.11.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Благодарение на уплатата сме во одлична добитна серија, па веруваме дека со тоа темпо ќе продолжиме и денес.

Од 20:45 се сретнуваат екипите на Сандерленд и Хадерсфилд. Домаќините се наоѓаат на 10-то место со вкупно 26 бода, додека гостите ја имаат 21-та позиција со 16 бода.

Сандерленд – Хадерсфилд – 1 @ 1.50

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 89.990 евра. За победа на Сандерленд уплатени се 71.923 евра, за реми 9.112 евра, додека останатите 8.955 евра се уплатени за победа на Хадерсфилд.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*