Што се уплаќа денес? (28.11.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Благодарение на уплатата вчера наплативме супер квота, па веруваме дека денес ќе продолжиме со истото победничко темпо.

Од 21:00 се сретнуваат екипите на Барселона и Порто. Барса во последните пет натпревари запиша две победи, едно реми и два порази, а во истиот временски период Порто оствари четири победи и еден пораз.

Барселона – Порто – 1 @ 1.45

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 188.583 евра. За победа на Барселона уплатени се 144.145 евра, за реми 25.548 евра, додека останатите 18.890 евра се уплатени за победа на Порто.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*