Што се уплаќа денес? (26.11.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Безброј пати уплатата ни била точен показател, па веруваме дека и денес ќе биде така.

Од 18:00 во рамките на италијанската Серија А се сретнуваат екипите на Рома и Удинезе.
Домаќините во последните пет натпревари запишаа две победи, два порази и едно реми, додека гостите во истиот временски период остварија една победа, три реми и еден пораз.

Рома – Удинезе – 1 @ 1.62

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 123.548 евра. За победа на Рома уплатени се 82.293 евра, за реми 15.573 евра, додека останатите 25.592 евра се уплатени за победа на Удинезе.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*