Што се уплаќа денес? (24.12.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

За жал вчера уплатата не ни донесе добивка, но веруваме дека денес ќе ја поправиме грешката и дека ќе наплатиме супер квота.

Од 16:30 во рамките на романската лига 1 се сретнуваат екипите на Херманштад и Поли Јаши. Домаќините досега освоија 24 бода преку 5 победи, 9 реми и 2 порази, додека гостите имаат 18 бода и учинок од 4 победи, 6 реми и 6 порази.

Херманштад – Поли Јаши – 1 @ 1.62

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 84.225 евра. За победа на Херманштад уплатени се 61.090 евра, за реми 10.328 евра, додека останатите 12.807 евра се уплатени за победа на Поли Јаши.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*