Што се уплаќа денес? (19.11.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Безброј пати уплатата досега ни била одличен показател, па веруваме дека и денес ќе биде така.

Овој пат ќе ви претставиме натпревар од италијанската Серија Ц – група А каде што ќе се сретнат екипите на Мантова и Тренто.

Мантова е на 1-то место со вкупно 32 бода кои ги имаат освоено преку 10 победи, 2 реми и 1 пораз, додека Тренто е на 8-та позиција со вкупно 19 бода и учинок од 5 победи, 4 реми и 4 порази.

Мантова – Тренто – 1 @ 1.59

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 99.102 евра. За победа на Мантова уплатени се 81.144 евра, за реми 9.342 евра, додека останатите 8.616 евра се уплатени за победа на Тренто.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*