Што се уплаќа денес? (18.11.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Веруваме дека уплатата повторно може да ни биде добар показател и благодарение на тоа да наплатиме супер квота.

Од 16:00 во рамките на англиската Лига 1 се сретнуваат екипите на Блекпул и Шрусбери.
Домаќините досега имаат освоено 24 бода и се наоѓаат на средината на табелата, додека гостите се на 16-то место со вкупно 20 бода.

Блекпул – Шрусбери – 1 @ 1.57

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 114.492 евра. За победа на Блекпул уплатени се 90.823 евра, за реми 10.430 евра, додека останатите 13.239 евра се уплатени за победа на Шрусбери.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*