Што се уплаќа денес? (16.11.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Веруваме дека уплатата и денес може да ни биде одличен показател, па благодарение на тоа да наплатиме супер квота.

Од 18:00 во рамките на квалификациите за ЕУРО се сретнуваат селекциите на Азербејџан и Шведска.

Домаќините во последните пет натпревари остварија две победи, едно реми и два порази, а ист таков идентичен учинок оствари и Шведска во истиот временски период.

Азербејџан – Шведска – 2 @ 1.40

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 72.144 евра. За победа на Азербејџан уплатени се 11.239 евра, за реми 13.554 евра, додека останатите 47.351 евра се уплатени за победа на Шведска.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*