Што се уплаќа денес? (13.11.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

За среќа и вчера бевме добитни во оваа категорија, па веруваме дека со истото темпо ќе продолжиме и денес.

Од 20:45 во рамките на италијанската Серија Ц – Група Б ќе се сретнат екипите на Пескара и Римини.

Пескара е на 7-та позиција и досега имаат освоено 20 бода преку 6 победи, 2 реми и 4 порази, додека Римини е на 18-то место со 11 бода и учинок од 3 победи, 2 реми и 6 порази.

Пескара – Римини – 1 @ 1.41

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 76.492 евра. За победа на Пескара уплатени се 51.118 евра, за реми 10.549 евра, додека останатите 14.825 евра се уплатени за победа на Римини.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*