Што се уплаќа денес? (09.11.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

За жал уплатата вчера не ни беше точен показател, но затоа денес ќе се обидеме да ја поправиме таа грешка.

Oд 18:45 во рамките на Лига Европа ќе се сретнат екиптие на Карабаг и Баер Леверкузен. Домаќините во ова издание од Лига Европа остварија две победи и еден пораз, додека Леверкузен во истиот временски период запиша три победи од три изиграни натпревари.

Карабаг – Леверкузен – 2 @ 1.44 во Mozzart

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 110.329 евра. За победа на Карабаг уплатени се 11.375 евра, за реми 22.843 евра, додека останатите 76.111 евра се уплатени за победа на Леверкузен.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*