Што се уплаќа денес? (08.11.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Уплатата вчера ни беше одличен показател, па се надеваме дека и денес ќе продолжиме со истото победничко темпо.

Од 21:00 часот во рамките на Лигата на шампиони се сретнуваат екипите на Копенхаген и Манчестер Јунајтед.

Копенхаген досега освои само еден бод и се наоѓа на последната позиција на табелата, додека Манчестер Јунајтед има 3 бода и е на 3-та позиција на табелата.

Копенхаген – Манчестер Јунајтед – 2 @ 1.73

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 119.676 евра. За победа на Копенхаген уплатени се 21.322 евра, за реми 10.430 евра, додека останатите 87.924 евра се уплатени за победа на Манчестер Јунајтед.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*