Што се уплаќа денес? (07.11.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Веруваме дека уплатата може повторно да ни биде точен показател и благодарение на тоа да наплатиме супер квота.

Од 21:00 во рамките на групната фаза од ЛШ се сретнуваат екипите на Порто и Антверпен. Домаќините се наоѓаат на 2-то место во групата со 6 освоени бода, додека гостите немаат се уште победа, поточно од три изиграни натпревари запишаа три порази.

Порто – Антверпен – 1 @ 1.40

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 98.102 евра. За победа на Порто уплатени се 84.136 евра, за реми 5.668 евра, додека останатите 8.298 евра се уплатени за победа на Антверпен.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*