Што се уплаќа денес? (23.10.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Безброј пати досега сме биле добитни благодарение на информациите за уплатата, па очекуваме и денешниот ден да биде успешен.

Од 20:00 во рамките на романската Прва лига се сретнуваат екипите на Клуж и Отелул.
Домаќините досега имаат освоено 26 бода и се наоѓаат на втората позиција, а нивниот учинок е 8 победи, 2 реми и 2 порази. Гостите пак се на средината на табелата со 14 освоени бода и учинок од 2 победи, 8 реми и 2 порази.

Клуж – Отелул – 1 @ 1.55

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 89.990 евра. За победа на Клуж уплатени се 72.239 евра, за реми 7.484 евра, додека останатите 10.267 евра се уплатени за победа на Отелул.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*