Што се уплаќа денес? (22.10.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Безброј пати досега уплатата ни била одличен показател, па се надеваме дека и овој пат ќе биде така.

Од 16:15 во рамките на шпанската Ла Лига се сретнуваат екипите на Жирона и Алмериа.
Домаќините досега освоија 22 бода и се најпријатното изненадување во Ла Лига, додека гостите се на последната позиција и ако продолжат со вакво темпо многу лесно можат да се најдат во огромни проблеми околу опстанокот.

Жирона – Алмерија – 1 @ 1.50

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 145.438 евра. За победа на Жирона уплатени се 100.339 евра, за реми 10.320 евра, додека останатите 34.779 евра се уплатени за победа на Алмерија.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*