Што се уплаќа денес? (15.10.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Безброј пати уплатата ни била одличен показател досега, па веруваме дека и овој пат ќе бидеме добитни благодарение на тие информации.

Од 20:45 во рамките на квалификациите за ЕУРО се сретнуваат селекциите на Норвешка и Шпанија.
Овде имаме дуел на две екипи кои имаат големи амбиции за пласман во групната фаза на ЕУРО, но поради големата конкуренција големо е прашањето дали ќе успеат во тоа.

Норвешка – Шпанија – 2 @ 1.85

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 145.540 евра. За победа на Норвешка уплатени се 18.990 евра, за реми 25.594 евра, додека останатите 100.956 евра се уплатени за победа на Шпанија.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*