Што се уплаќа денес? (12.10.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Вчера запишавме добивка во оваа категорија, па се надеваме дека и денес ќе биде така.

Од 20:45 во рамките на за квалификациите за ЕУРО се сретнуваат селекциите на Андора и Косово.

Домаќините досега изиграа шест натпревари и собраа само два бода преку две реми и четири порази, додека гостите во истиот временски период остварија четири реми и два порази.

Андора – Косово – 2 @ 1.40

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 67.449 евра. За победа на Андора уплатени се 9.887 евра, за реми 10.990 евра, додека останатите 46.572 евра се уплатени за победа на Косово.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*