Што се уплаќа денес? (10.10.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

За жал вчера уплатата не ни беше точен показател, но се надеваме дека денес ќе ја поправиме грешката и ќе ви претставиме добитен натпревар.

Од 20:45 во рамките на англиската НПЛ Премиер дивизија се сретнуваат екипите на Гузли и Атретон.
Гузли во последните пет натпревари запиша две победи, два порази и едно реми, додека Атретон е во многу лоша форма и има пет порази од пет изиграни натпревари.

Гузли – Атретон – 1 @ 1.62

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 87.449 евра. За победа на Гузли уплатени се 67.177 евра, за реми 10.345 евра, додека останатите 9.927 евра се уплатени за победа на Атретон.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*