Што се уплаќа денес (07.10.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Уплатата безброј пати досега ни била одличен показател, па веруваме дека и денес повторно ќе биде така.

Од 15:30 во рамките на германската Бундеслига се сретнуваат екипите на Аугсбург и Дармштад.
Аугсбруг досега остварија 1 победа, 2 реми и 3 порази, па имаат вкупно 5 бода, додека Дармштад има еден бод помалку, а нивниот учинок е 1 победа, 1 реми и 4 порази.

Аугсбург – Дармштад – 1

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 106.658 евра. За победа на Аугсбург уплатени се 83.320 евра, за реми 10.430 евра, додека останатите 12.908 евра се уплатени за победа на Дармштад.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*