Што се уплаќа денес? (03.10.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

За жал вчера уплатата не ни беше точен показател, но затоа денес сме тука да ја поправиме грешката и да ви претставиме добитен натпревар.

Од 21:00 во рамките на групата Д од Лигат ана шампиони ќе се сретнат Интер и Бенфика. Интер во првото коло ремизираше против Сосиедад, додека Бенфика беа поразени од Салзбург.

Интер – Бенфика – 1 @ 1.78

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 94.550 евра. За победа на Интер уплатени се 74.444 евра, за реми 8.889 евра, додека останатите 11.217 се уплатени за победа на Бенфика.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*