Што се уплаќа денес? (02.10.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Без поголеми проблеми уплатата и вчера ни донесе добивка, па верувам дека со истото темпо ќе продолжиме и денес.

Од 20:00 во рамките на првата романска Лига се сретнуваат екипите на Стеауа и Клуж.
Домаќините се наоѓаат на 1-та позиција со вкупно 25 бода, додека гостите се на 11-то место и имаат освоено 11 бода.

Стеауа – У. Клуж – 1 @ 1.50

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 84.595 евра. За победа на Стеауа уплатени се 72.102 евра, за реми 5.507 евра, додека останатите 6.986 евра се уплатени за победа на Клуж.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*