Што се уплаќа денес? (27.09.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Уплатата досега ни била многу често точен показател, па се надеваме дека и денес ќе биде така.

Од 18:30 во рамките на италијанската Серија А се сретнуваат екипите Каљари и Милан. Домаќините се наоѓаат на претпоследната позиција и имаат освоено само два бода, додека гостите се на 3-то место со вкупно 12 бода.

Каљари – Милан – 2 @ 1.70

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 89.990 евра. За победа на Каљари уплатени се 16.874 евра, за реми 19.503 евра, додека останатите 53.613 евра се уплатени за победа на Милан.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*