Што се уплаќа денес? (26.09.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

За жал вчера уплатата не ни беше точен показател, но затоа денес сме тука да ја поправиме грешката.

Од 21:30 во рамките на шпанската Ла Лига се сретнуваат екипите на Мајорка и Барселона.
Мајорка досега освои само 5 бода преку 1 победа, 2 реми и 3 порази, додека Барса е на лидерското место со учинок од 5 победи и 1 реми.

Мајорка – Барселона – 2 @ 1.51

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 98.445 евра. За победа на Мајорка уплатени се 14.099 евра, за реми 15.554 евра, додека останатите 68.792 евра се уплатени за победа на Барселона.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*