Што се уплаќа денес? (23.09.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Безброј пати уплатата досега ни била одличен показател, па веруваме дека и денес ќе биде така, па благодарение на овие информации очекуваме да наплатиме супер квота.

Од 20:45 во рамките на италијанската Серија А се сретнуваат екипите на Лацио и Монца.
Лацио во четири изиграни натпревари запишаа една победа и три порази, па на салдото имаат 3 бода, додека Монца во истиот временски период еднаш победи, еднаш ремизираа и два пати беа поразени.

Лацио – Монца – 1 @ 1.83

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 85.659 евра. За победа на Лацио уплатени се 77.499 евра, за реми 3.549 евра, додека останатите 4.611 евра се уплатени за победа на Монца.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*