Што се уплаќа денес? (19.09.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Со минимален резултат и вчера успеавме да запишеме добивка во оваа категорија, па веруваме дека победничкото темпо ќе продолжи и денес.

Од 20:45 во англиската Лига 1 се сретнуваат екипите на Питерборо и Челтенхам. Питерборо досега во изминатите седум натпревари успеа да собере 10 бода преку 3 победи, 1 реми и 3 порази, додека Челтенхам во истиот временски период има освоено само еден бод преку 1 реми и 6 порази.

Питерборо – Челтенхам – 1 @ 1.46

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 97.778 евра. За победа на Питерборо уплатени се 83.404 евра, за реми 10.430 евра, додека останатите 3.944 евра се уплатени за победа на Челтенхам.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*