Што се уплаќа денес? (18.09.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Уплатата и вчера без поголеми проблеми ни донесе добивка, па веруваме дека со истото победничко темпо ќе продолжиме и денес.

Од 20:30 во рамките на романската Лига 1 се сретнуваат екипите на Клуж и Петролул. Клуж во последните пет натпревари запиша четири победи и еден пораз, додека Петролул во истиот временски период оствари три победи и две реми.

Клуж – Петролул – 1 @ 1.44

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 89.445 евра. За победа на Клуж уплатени се 72.202 евра, за реми 7.559 евра, додека останатите 9.684 евра се уплатени за победа на Петролул.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*