Што се уплаќа денес (15.09.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Благодарение на уплатата и вчера запишавме добивка во оваа категорија, па се надеваме дека со исто победничко темпо ќе продолжиме и денес.

Од 20:45 во рамките на белгиската Жупиле Про лига се сретнуваат екипите на Вестерло и Антверп.
Вестерло досега изиграа 6 натпревари и запишаа едно реми и 5 порази што е навистина поразувачки податок, додека Антверп на пет изиграни дуели собраа 8 бода преку 2 победи, 2 реми и 1 пораз.

Вестерло – Антверп – 2 @ 1.55

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 84.494 евра. За победа на Вестерло уплатени се 12.403 евра, за реми 14.993 евра, додека останатите 57.098 евра се уплатени за победа на Антверп.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*