Што се уплаќа денес? (12.09.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Благодарение на уплатата и денес запишавме добивка во оваа категорија, па се надеваме дека и денес ќе продолжеме со истото темпо.

Од 22:00 во рамките на квалификациите за СП од Јужна Америка се сретнуваат селекциите на Боливија и Аргентина.

Домаќините се на 9-то место и во првото коло запишаа пораз, додека гостите со минимална победа успеаа да ги земат првите три бода во овие квалификации.

Боливија – Аргентина – 2 @ 1.53 во 22Bet

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 74.594 евра. За победа на Боливија уплатени се 11.230 евра, за реми 12.449 евра, додека останатите 50.915 евра се уплатени за победа на Аргентина.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*