Што се уплаќа денес? (09.09.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Веруваме дека информациите за уплатата ќе ни бидат одличен показател, па благодарение на тоа ќе наплатиме и супер квота.

Од 20:45 во рамките на квалификациите за ЕУРО се сретнуваат селекциите на Украина и Англија.
Украинците во изминатите три натпревари освоија шест бода, додека Англичаните изиграа четири натпревари и запишаа исто толку и победи, па се наоѓаат на првото место на табелата.

Украина – Англија – 2 @ 1.45

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 86.569 евра. За победа на Украина уплатени се 24.549 евра, за реми 10.230 евра, додека останатите 51.790 евра се уплатени за победа на Англија.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*