Натпревар со драстичен пад на коефициентот (09.09.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од англиската Национал лига кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 16:00 се сретнуваат екипите на Вокинг и Салихал Мурс. Домаќините досега собраа 11 бода преку 3 победи, 2 реми и 2 порази, додека гостите имаат 15 бода и учинок од 4 победи, 3 реми и 0 порази.

Вокинг – Салихал Мурс – 1 @ 1.65 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Вокинг беше 1.91, а во моментов бележи пад од скоро 14% и се плаќа со квота 1.65 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*