Што се уплаќа денес? (08.09.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Благодарение на уплатата и вчера бевме добитни, па се надеваме дека со исто победничко темпо ќе продолжиме и денес.

Од 20:45 во рамките на квалификациите за ЕУРО се сретнуваат селекциите на Словачка и Португалија.

Словачка досега играат одлично и од 4 изиграни натпревари собраа 10 бода, па се наоѓаат на одличната втора позиција. Португалија има 100% учинок, поточно има 12 бода, а притоа нема примено ниту еден гол.

Словачка – Португалија – 2 @ 1.45

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 92.394 евра. За победа на Словачка уплатени се 21.232 евра, за реми 20.320 евра, додека останатите 50.842 евра се уплатени за победа на Португалија.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*