Што се уплаќа денес? (07.09.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Благодарение на уплатата наплативме одлична квота вчера, па се надеваме дека и денес ќе продолжиме со исто победничко темпо.

Од 20:45 во рамките на квалификациите за ЕУРО се сретнуваат селекциите на Холандија и Грција.
Холанѓаните досега изиграа два натпревари и запишаа една победа и еден пораз, додека Грците пак собраа шест бода преку две победи и еден пораз.

Холандија – Грција – 1 @ 1.45

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 100.329 евра. За победа на Холандија уплатени се 77.392 евра, за реми 15.230 евра, додека останатите 7.707 евра се уплатени за победа на Грција.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*