Што се уплаќа денес? (25.08.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Одличната серија во оваа категорија ја продолживме и вчера, па се надеваме дека и денес ќе бидеме добитни.

Од 21:00 во рамките на француската Лига 1 се сретнуваат екипите на Нант и Монако. Нант има катастрофален почеток оваа сезона, додека Монако делува дека ќе може да им се спротистави на ПСЖ оваа сезона за титулата.

Нант – Монако – 2 @ 1.73

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 84.559 евра. За победа на Нант уплатени се 12.320 евра, за реми 15.503 евра, додека останатите 56.736 евра се уплатени за победа на Монако.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*