Што се уплаќа денес? (24.08.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Во оваа категорија слободно може да се пофалиме дека неколку дена по ред сме добитни, а веруваме дека и денес ќе биде така.

Од 21:00 во рамките на квалификациите за Лига Европа се сретнуваат екипите на ЛАСК и Зрињски.
ЛАСК во ова натпреварување започнува од ова коло, а претходното во последните пет натпревари запишаа две победи, две реми и еден пораз.

Зрињски имаше повеќе обврски во поглед на квалификациите, но за жал беа елиминирани од ЛШ, па сега оправдување мора да бараат овде.

ЛАСК – Зрињски – 1 @ 1.62

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 84.490 евра. За победа на ЛАСК уплатени се 72.231 евра, за реми 7.785 евра, додека останатите 4.474 евра се уплатени за победа на Зрињски.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*