Што се уплаќа денес? (21.08.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Уплатата вчера без поголеми проблеми ни беше одличен показател, па веруваме дека и денес ќе продолжиме со истото темпо.

Од 21:00 во рамките на англиската Премиер лига се сретнуваат екипите на Кристал Палас и Арсенал.

Овие две екипи во овој меѓусебен дуел влегуваат со одлично расположение бидејќи запишаа победи во првото коло од Премиер лигата.

Кристал Палас – Арсенал – 2 @ 1.62

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 84.559 евра. За победа на Кристал Палас уплатени се 21.493 евра, за реми 10.230 евра, додека останатите 52.836 евра се уплатени за победа на Арсенал.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*