Што се уплаќа денес? (20.08.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Безброј пати уплатата досега ни била одличен показател, па се надеваме дека и денешниот ден ќе ни биде еден од успешните.

Од 20:45 во рамките на италијанската Серија А се сретнуваат екипите на Удинезе и Јувентус.
Удинезе на последните пет натпревари запиша четири победи и еден пораз, додека Јувентус три победи, едно реми и еден пораз.

Удинезе – Јувентус – 2 @ 1.80

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 116.886 евра. За победа на Удинезе уплатени се 12.855 евра, за реми 13.944 евра, додека останатите 90.087 евра се уплатени за победа на Јувентус.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*