Што се уплаќа денес? (10.08.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Уплатата вчера не ни беше точен показател, но веруваме дека денес ќе ја поправиме грешката и дека ќе ви претставиме добитен натпревар.

Од 19:00 во рамките на квалификациите за Лига Европа се сретнуваат екипите на Славија Прага и Днипро.

Славија Прага во последните пет натпревари запиша четири победи и едно реми, додека Днипро оствари две победи, две реми и еден пораз.

Славија Прага – Днипро – 1 @ 1.40

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 165.889 евра. За победа на Славија Прага уплатени се 125.816 евра, за реми 15.923 евра, додека останатите 24.150 евра се уплатени за победа на Днипро.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*