Што се уплаќа денес? (08.08.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

За жал уплатата вчера не ни беше точен показател, но затоа денес сме тука да ја поправиме грешката.

Од 21:00 часот во рамките на квалификациите за ЛШ се сретнуваат екипите на Олимпија Љубљана и Галатасарај.

Олимпија Љубљана во последните пет натпревари запиша три победи, едно реми и еден пораз, додека Галтасарај има две победи, две реми и еден пораз.

О. Љубљана – Галтасарај – 2 @ 1.65

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 92.390 евра. За победа на О. Љубљана уплатени се 10.889 евра, за реми 8.430 евра, додека останатите 73.071 евра се уплатени за победа на Галатасарај.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*