Што се уплаќа денес? (07.08.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Благодарение на уплатата вчера запишавме повторно добивка во оваа категорија, па веруваме дека со исто темпо ќе продолжиме и денес.

Oд 17:30 во рамките на романската Лига 1 се сретнуваат екипите на Сепси и Отелул. Сепси во првите три кола ги видовме во супер издание и на тие три натпревари запишаа две победи и едно реми. Отелул од друга страна се уште нема победа и во истиот временски период запишаа две реми и еден пораз.

Сепси – Отелул – 1 @ 1.50 во 22Bet

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 115.899 евра. За победа на Сепси уплатени се 97.447 евра, за реми 10.876 евра, додека останатите 7.576 евра се уплатени за победа на Отелул.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*