Што се уплаќа денес? (05.08.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Информациите за уплатата многу често ни се точен показател, па веруваме дека и овој пат може да биде така.

Од 16:00 денес започнува англискиот Чемпионшип, а еден од понудените дуели ќе се игра помеѓу Свонси и Бирмингем.

Домаќините изиграа четири контролни натпревари и запишаа една победа, два порази и едно реми, додека гостите пак во рамките на пријателските дуели изиграа пет натпревари каде што остварија четири победи и еден пораз.

Свонси – Бирмингем – 1 @ 1.75

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 87.992 евра. За победа на Свонси уплатени се 57.966 евра, за реми 10.743 евра, додека останатите 19.283 евра се уплатени за победа на Бирмингем.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*