Што се уплаќа денес? (03.08.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

За жал вчера уплатата не ни беше точен показател, но се надеваме дека денес ќе ја поправиме грешката и ќе ви претставиме добитен натпревар.

Од 18:00 во рамките на квалификациите за конференциската лига се сретнуваат екипите на Динамо Тбилиси и Хамрун.

Домаќините во последните пет натпревари запишаа две победи, едно реми и три порази, додека гостите во истиот временски период остварија три победи и два порази.

Динамо Тбилиси – Хамрун – 1 @ 1.50

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 89.559 евра. За победа на Динамо Тбилиси уплатени се 72.114 евра, за реми 9.558 евра, додека останатите 7.887 евра се уплатени за победа на Хамрун.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*