Што се уплаќа денес? (29.07.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Безброј пати досега уплатата ни била одличен показател, па благодарение на тоа сме биле и ние добитни, па веруваме дека и денес ќе биде така.

Од 15:00 во рамките на Фортуна Лигата во Чешка се сретнуваат екипите на Злин и Спарта Прага.
Домаќините во првото коло беа убедливо поразени од Kарвина, додека Спарта Прага ја запиша првата победа во новата сезона против Сигма Оломук.

Злин – Спарта Прага – 2 @ 1.51

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 78.595 евра. За победа на Злин уплатени се 12.998 евра, за реми 13.155 евра, додека останатите 52.442 евра се уплатени за победа на Сигма Оломук.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*