Што се уплаќа денес? (26.07.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Благодарение на уплатата и вчера запишавме добивка во оваа категорија, па се надеваме дека со истото темпо ќе продолжиме и денес.

Од 19:00 во рамките на квалификациите за ЛШ се сретнуваат екипите на Арис Лимасол и БАТЕ Борисов.

Арис Лимасол во последните пет натпревари има две победи, два порази и едно реми, додека во истиот временски период екипата на БАТЕ запиша четири победи и едно реми.

Арис Лимасол – БАТЕ – 1 @ 1.62

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 77.445 евра. За победа на Арис Лимасол уплатени се 45.589 евра, за реми 10.943 евра, додека останатите 20.913 евра се уплатени за победа на БАТЕ Борисов.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*