Што се уплаќа денес? (23.07.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Информациите за уплата многу често не водат до добивка, а искрено очекуваме и денес да биде така.

Од 21:00 во рамките на бразилската Серија А се сретнуваат екипите на Сантош и Ботафого.

Сантош е на 14-та позиција и досега имаат освоено само 16 бода од 15 изиграни натпревари, додека екипата на Ботафого е на лидерското место и има одлична предност во однос на второпласираниот тим на Фламенго.

Сантош – Ботафого – 2 @ 1.91

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 114.589 евра. За победа на Сантош уплатени се 11.587 евра, за реми 10.993 евра, додека останатите 92.009 евра се уплатени за победа на Ботафого.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*