Што се уплаќа денес? (21.07.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Благодарение на уплатата и вчера бевме добитни, па веруваме дека со истото темпо ќе продолжиме и денес.

Од 17:30 во рамките на финската Јконен лига се сретнуваат екипите на ХИФК и ЈЈК.

Домаќините се на средината на табелата, поточно на шестата позиција и досега имаат освоено 21 бод, додека ЈЈК е на претпоследното место со вкупно 11 бода собрани од 15 натпревари.

ХИФК – ЈЈК – 1 @ 1.52

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 123.998 евра. За победа на ХИФК уплатени се 94.588 евра, за реми 12.573 евра, додека останатите 16.837 евра се уплатени за победа на ЈЈК.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*