Што се уплаќа денес? (11.07.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

За жал уплатата вчера не ни беше точен показател, но затоа денес сме тука да ја поправиме грешката.

Од 20:45 во рамките на првото квалификациско коло за ЛШ се сретнуваат екипите на Шамрок и Бреидаблик.

Шамрок во последните пет натпревари запиша две победи, две реми и еден пораз, додека во истиот временски период Бреидаблик три пати победи и два пати беа поразени.

Шамрок – Бреидаблик – 1 @ 1.75

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 104.522 евра. За победа на Шамрок уплатени се 92.877 евра, за реми 5.982 евра, додека останатите 5.663 евра се уплатени за победа на Бреидаблик.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*