Што се уплаќа денес? (05.07.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Уплатата и вчера ни донесе добивка, па врзавме неколку успешни последователни денови. Се надеваме дека повторно и денес ќе бидеме добитни во оваа категорија.

Во рамките на пријателските натпревари, денес од 20:30 се сретнуваат екипите на Борехам Вуд и Вотфорд.

Во последните пет натпревари домаќините запишаа три порази и две победи, додека гостите имаат сличен учинок, поточно остварија две победи, два порази и едно реми.

Борехам Вуд – Вотфорд – 2 @ 1.51

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 39.445 евра. За победа на Борехам Вуд уплатени се 7.239 евра, за реми 9.990 евра, додека останатите 22.216 евра се уплатени за победа на Вотфорд.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*