Натпревар со драстичен пад на коефициентот (05.07.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од Супер лигата на Ирак кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 16:00 се сретнуваат екипите на Ал Васат и Невроз. Домаќините се на 16-та позиција со вкупно 36 бода, додека гостите се на 13-то место со вкупно 45 бода.

Ал Васат – Невроз – 1 @ 1.99 во 22Bet

Почетната вредност за поебда на Ал Васат беше 3.10, а во моментов бележи пад од скоро 36% и се плаќа со квота 1.99 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*