Што се уплаќа денес? (04.07.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Благодарение на информациите за уплатата и вчера наплативме супер квота, па веруваме дека со победничкото темпо ќе продолжиме и во наредните денови.

Денес од 18:00 во рамките на финската Каконен лигата – група А се сретнуваат екипите на Клуби 04 и Кески.

Клуби 04 е на 2-то место со вкупно 17 бода и учинок од 5 победи, 2 реми и 0 порази, додека Кески е на 8-та позиција со само 8 бода кои ги имаат освоено преку 1 победа, 5 реми и 2 порази.

Клуби 04 – Кески – 1 @ 1.42

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 47.229 евра. За победа на Клуби 04 уплатени се 37.597 евра, за реми 8.552 евра, додека останатите 1.080 евра се уплатени за победа на Кески.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*