Што се уплаќа денес? (02.07.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Се надеваме дека и денес уплатата ќе ни биде одличен показател, па благодарение на тоа ќе наплатиме одлична квота.

Од 21:00 во рамките на бразилската Серија А се сретнуваат екипите на Атлетико МГ и Америка МГ.
Атлетико МГ е на средината на табелата со вкупно 19 бода и учинок од 5 победи, 4 реми и 3 порази, додека гостите се дел од црвената зона и досега имаат освоено 8 бода преку 2 победи, 2 реми и 8 порази.

Атлетико МГ – Америка МГ – 1 @ 1.53

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 87.169 евра. За победа на Атлетико МГ уплатени се 62.188 евра, за реми 11.972 евра, додека останатите 13.009 евра се уплатени за победа на Америка МГ.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*